Codziennie śpimy po 6-9 godzin, najczęściej na materacu. Oznacza to, że sporą część doby spędzamy w jednym miejscu, a tym samym i narażamy nasz kręgosłup na wykrzywianie się jeśli nasz materac jest nieprawidłowo dobrany. Twardość odgrywa tutaj znaczącą rolę, jednak co w przypadku, gdy już posiadamy problemy z kręgosłupem? Jaki materac wybrać? I dlaczego warto rozważyć zakup materaca Hilding – producenta uważanego za jednego z najlepszych na rynku?

Czym charakteryzują się materace Hilding?

Hilding Anders stawia przede wszystkim na jakość produktu, który ma gwarantować nam zdrowy, komfortowy oraz ergonomiczny sen. Materace Hilding są tworzone według konkretnej filozofii, przez co każdy materac jest niezwykle ergonomiczny. Oznacza to, że dopasowuje się do kształtów naszego ciała, zapewniając prawidłowe podparcie kręgosłupa oraz umożliwiając dogłębną regenerację mięśni. W materacach Hilding panuje niekorzystny dla pleśni oraz grzybów mikroklimat, który zapewnia odpowiednia cyrkulacja powietrza, prawidłowy poziom wilgoci oraz właściwości antyalergiczne. Ponadto materac jest niezwykle trwały i wytrzymały, a także cechuje się higienicznością i prostotą w jej utrzymaniu. Materace Hilding są wyjątkowo funkcjonalne, ale przy tym i eleganckie, dzięki szerokiej gamie wzorów pokrowców. Firma Hilding Anders dba również o środowisko poprzez przestrzeganie aktualnych ustaw o ochronie środowiska naturalnego, a także segregację odpadów powstałych w wyniku produkcji oraz nie używa chemikaliów czy też innych szkodliwych substancji. Materace Hilding można spotkać pod własnymi markami jak Hilding czy Curem, ale także pod postacią innych marek, między innymi: Natura i Galaxy dla Agata Meble, czy Immensity dla Black Red White. Na szczególną uwagę zasługują jednak materace produkowane dla EMBE Sp. z o.o., czyli SleepMed.

Materace prozdrowotne SleepMed

Dlaczego materace od Hilding Anders są najlepszeWyjątkowymi produktami od Hilding Anders są materace SleepMed, które w pozytywny sposób wpływają na nasze zdrowie, a ich jakość oraz bezpieczeństwo potwierdza certyfikat AEH. Co takiego wyróżnia te modele? Otóż każdy produkt SleepMed posiada status wyrobu medycznego, a co za tym idzie w prawidłowy sposób podpiera kręgosłup, umożliwiając tym samym zapobieganie wad postawy lub też wspomaganie procesów rehabilitacyjnych. Ponadto materace te posiadają możliwość regulacji twardości, a więc można je dopasować do swoich oczekiwań i potrzeb bez konieczności wymiany! Jest to bardzo wygodne. Materace piankowe i sprężynowe SleepMed z technologią Airforce mają niezwykłe właściwości pod względem oddychania wkładu, co przekłada się na lepszy sen i zdrowie. Ponadto posiadają one piankę termoelastyczną, która reaguje na nacisk i ciepło naszego ciała. Ciekawą propozycją SleepMed są materace ortopedyczne, które łączą w sobie najlepsze cechy materacy piankowych oraz sprężynowych, dzięki czemu nie ulegają odkształceniom, idealnie dopasowują się do naszego ciała, redukują drgania oraz zapewniają wygodę i optymalne podparcie ciała. Taki materac można nabyć w licznych sklepach z materacami SleepMed, które funkcjonują na terenie całego kraju.

 

Materace Hilding są produkowane ze szczególną dbałością o szczegóły oraz komfort użytkownika, przez co należą do jednych z najlepszych materacy obecnie dostępnych na rynku. Nie inaczej jest w przypadku materacy SleepMed, które w znaczący, pozytywny sposób wpływają na poprawę naszego zdrowia oraz jakość snu.