Kołdra i poduszka syntetyczna to naprawdę świetna opcja! Dlaczego? Jest to naprawdę zróżnicowana gama produktów, która daje nam możliwość zadbać o czystość w naszych łóżkach!

Zdrowy i higieniczny sen

Kołdra syntetyczna, a także tego typu poduszka to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla wszystkich alergików. Dlaczego? Dzięki temu, że nie posiadają one sztucznie stworzone wypełnienie, a nie naturalne to są znacznie bardziej higieniczne. Zazwyczaj wzbogaca się je między innymi o silikon, który posiada szereg właściwości antyseptycznych: hamuje skutecznie rozwój grzybów, pleśni, które lubią takie miejsca jak łóżko. Dodatkowo nie kumulują one wilgoci w swoim wnętrzu, co także jest w tym przypadku bardzo istotne. Niestety, wiele osób musi się zmierzyć z szeregiem utrudniających życie dolegliwości, jak katar, kaszel, łzawienie oczu czy wysypki skórne, które wywołują właśnie pojawiające się w naszych łóżkach bakterie. Do tego jeszcze bardzo często dochodzą dolegliwości bólowe związane z tym, że nasze stelaże do sypialni mogą być źle dopasowane lub też uszkodzone, co wynika z braku dbałości

Jaka poduszka?

Kołdra i poduszka syntetyczna - dla kogo to dobry zestaw?Jaki model poduszki wybrać? Mówiąc o wyrobach syntetycznych koniecznie należy zwrócić uwagę na te z pianką termoelastyczną. Ten wyjątkowy materiał świetnie reaguje na temperaturę naszego ciała, dostosowując się do jego krzywizn. Dzięki temu nasze ciało może się rzeczywiście zrelaksować, jednocześnie będąc odpowiednio podpierane. Świetnym przykładem będzie w tym przypadku Hilding Visco Green. Nie tylko jest ona bardzo wygodna, lecz warto podkreślić, że w jej wypełnieniu powstały specjalne nacięcia, które gwarantują świetną wentylację, przez co mamy pewność, że w naszym łóżku nie pojawią się żadni niepożądani goście jak wszelkiego rodzaju drobnoustroje. Świetnie nadać może się też Hilding Visco Balance. Ze względu na jej kształt naprawdę sprawdzi się dla osób, które śpią na plecach oraz na boku,

Porządna kołdra – dla naszego zdrowego snu

Jaką kołdrę najlepiej wybrać? Naszym zdaniem świetnie nada się kołdra antyalergiczna AMZ outlast. Jej wnętrze stanowi specjalna, wysokopuszysta włóknina z włókien outlast, które początkowo stosowano w kombinezonach kosmicznych! Posiadają one szereg właściwości termoregulacyjnych, dzięki czemu jesteśmy chronieni zarówno przed przegrzewaniem się i nadmierną potliwością, gdy jest gorąco, lecz również nie marzniemy zimą. Dlatego właśnie produkt idealnie sprawdzi się przez cały rok.  Dodajmy też, że posiada ona bardzo przyjemną w dotyku tkaninę pokryciową, dlatego takie połączenie gwarantuje nam najwyższą jakość snu!

Zdrowy i komfortowy sen? Naszym zdaniem mogą nam zapewnić go wysokiej jakości wyroby syntetyczne, dlatego bez dwóch zdań należy zwrócić na nie uwagę!