W dzisiejszych czasach wybór odpowiedniej poduszki może okazać się nie lada wyzwaniem, szczególnie w kontekście bogatej oferty, jaką oferuje nam rynek. Jedną z popularnych marek, która zdobywa coraz większą popularność wśród klientów, jest SleepMed. Przyjrzyjmy się bliżej różnicom między poszczególnymi modelami poduszek tej marki, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Jak wybrać idealną poduszkę?

Wybór idealnej poduszki zależy od kilku czynników, takich jak preferencje dotyczące temperatury, pozycji snu, ewentualnych problemów ze zdrowiem, preferowanej twardości poduszki oraz materiału, z którego jest wykonana.

  • Różnice między poduszkami SleepMed - jaki model wybrać?Stopień twardości – Wybierz poduszkę o odpowiedniej twardości, która zapewni Ci komfort podczas snu. Niektórzy wolą bardziej miękkie poduszki, podczas gdy inni preferują twardszą i stabilniejszą powierzchnię. Wszystko zależy od Twoich preferencji.
  • Wypełnienie – jeśli lubisz klasyczne rozwiązania – kup poduszkę z puchu lub pierza. Jednak zdecydowanie lepszy wybór to modele oferowane przez SleepMed z wypełnieniem piankowym.
  • Pokrowiec – duże znaczenie ma pokrowiec. Zainwestuj w poduszkę, która ma zamek rozdzielczy. Pokrowiec należy często prać, aby zapewnić sobie optymalny poziom higieny w sypialni.
  • Pozycja snu – Jeśli śpisz głównie na plecach, najlepiej sprawdzi się poduszka średnio-wysoka i średnio-twarda. Dla osób śpiących na boku zaleca się poduszkę wyższą i bardziej sprężystą, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla szyi. Natomiast dla tych, którzy śpią na brzuchu, najlepiej jest sięgnąć po cieńszą poduszkę, która nie będzie prowokowała nadmiernego wygięcia kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Poduszki w ofercie marki SleepMed

Poduszki stanowią ważną część oferty marki SleepMed. Nie bagatelizuj ich znaczenia! Jeśli będziesz spać na niewygodnym modelu, to nawet najlepszy materac z najwyższej półki nie zapewni Ci komfortu w łóżku. Czym charakteryzują się poszczególne poduszki proponowane przez SleepMed swoim klientom?

Poduszka SleepMed Comfort Pillow to innowacyjne rozwiązanie, które dba o zdrowy sen oraz komfort użytkowników. Wykonana z pianki Visco reagującej na ciepło ciała, poduszka ta doskonale dopasowuje się do ułożenia głowy, wspierając kręgi szyjne w ich naturalnej pozycji podczas snu. Dzięki taśmie 3D wszytej w pokrowcu, zapewnia stały przepływ powietrza wewnątrz wkładu, co gwarantuje odpowiednią higienę podczas snu. Ponadto możliwość wyprania pokrowca w 60 stopniach sprawia, że poduszka jest łatwa w utrzymaniu czystości. SleepMed Comfort Pillow wyróżnia się ergonomicznym kształtem oraz oddychającą i hipoalergiczną budową. Jest idealna dla osób, które preferują spanie na plecach lub boku, podnosząc komfort snu poprzez odpowiednie podparcie głowy, karku oraz szyi. Dostępna w rozmiarze 60x35x11 cm, wykonana z pianki termoelastycznej oraz pokryta pokrowcem z dzianiny z elastanem, ta poduszka spełnia najwyższe standardy jakości i wygody snu.

SleepMed Premium Pillow to poduszka wykonana jest z pianki o wysokiej gęstości i otwarto-komórkowej strukturze. Zapewnia odpowiednią wentylację, elastyczność, stabilność oraz wspiera odcinek szyjny kręgosłupa podczas snu. Jest szczególnie polecana dla osób śpiących na plecach i na boku, a jej pokrowiec jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Poduszka SleepMed Supreme Pillow to innowacyjny produkt, który doskonale się sprawdza podczas codziennego użytkowania. Wypełnienie tego modelu stanowi pianka termoelastyczna, reagująca na ciepło ciała osoby śpiącej. Dostosowuje się dzięki temu perfekcyjnie do krzywizny karku. Dzięki dobrej przepuszczalności powietrza sprawdza się w sypialniach osób wrażliwych na alergeny.

Poduszki SleepMed – czy mają coś wspólnego?

Poszczególne modele poduszek SleepMed znacznie się od siebie różnią. Mają jednak pewne cechy wspólne, które determinują ich wysoką jakość i funkcjonalność, która wiąże się z ich codziennym wykorzystywaniem.

  • Ergonomia – zapewniają odpowiednie podparcie szyi i głowy, co może przyczynić się do poprawy komfortu snu.
  • Antyalergiczność – poduszki SleepMed są wykonane z materiałów antyalergicznych, co jest korzystne dla osób cierpiących na alergie. Na ich komfort wpływa m.in. wentylacja ograniczająca kumulowanie się w łóżku wilgoci. Dzięki temu ryzyko pojawienia się pleśni jest ograniczone do minimum.
  • Higiena – zazwyczaj są łatwe do utrzymania w czystości, co jest istotne dla uzyskania optymalnego poziomu higieny w sypialni.
  • Dobry pokrowiec – poduszki SleepMed często posiadają wysokiej jakości pokrowce, które są miłe w dotyku i łatwe do prania w 60 stopniach Celsjusza. Można je z łatwością zdjąć dzięki zamkowi rozdzielczemu, w które każdy z nich został wyposażony.
  • Wentylacja – struktura wypełnienia poduszek SleepMed zapewnia powietrzu nieustanny przepływ. Tak dobra wentylacja ogranicza kumulowanie się nieczystości i szkodliwych drobnoustrojów, roztoczy kurzu czy bakterii wewnątrz wkładu.

Najważniejszą kwestią dotyczącą poduszek SleepMed jest ich wysoka jakość. Są produkowane z dbałością o szczegóły, a wykorzystywane surowce są trwałe i bezpieczne dla zdrowia. Jeśli wyposażysz swoją sypialnię w komplet składający się z materaca – np. SleepMed Comfort i poduszki SleepMed, z pewnością Twój sen stanie się lepszy.

wyrób medycznySleepMed Comfort to materac przeznaczony do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.