Jeśli zastanawiasz się, jakie cechy powinien mieć idealny materac dla twojego dorastającego dziecka, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł! 

Elastyczność

Materace dla nastolatka mają za zadanie utrzymywać rozwijający się kręgosłup w prawidłowej pozycji. Tę funkcję świetnie spełnia Hilding Breakdance. Jego wkład został skonstruowany z niezwykle elastycznych pianek FlexiFoam, które cechują się różnorodną twardością. Nada się idealnie u dzieci, które potrzebują nieco twardszego podłoża.  Materac zapewnia optymalne wsparcie całego ciała i wspomaga rozwój mięśni i stawów. Pianki zostały odpowiednio przycięte i wyprofilowane, by twoje dziecko mogło, jak najdłużej cieszyć się właściwościami materaca. Hilding Breakdance zagwarantuje nastolatkowi relaks i regenerację po całym dniu w szkole oraz spowoduje, że twoje dziecko wstanie rano wypoczęte oraz bez marudzenia. Materac jest sprężysty, dlatego świetnie sprawdzi się u młodzieży, która potrzebuje odpowiedniej stabilizacji podczas snu.

Funkcjonalność 

Materace dla nastolatka - jakie powinny posiadać właściwości?Kolejnym ważnym czynnikiem, świadczącym o wysokiej jakości i przemyślanej produkcji jest funkcjonalność materaca. Hilding Funky to produkt, który nada się do łóżek piętrowych oraz wysuwanych. Pokrowiec, w który go ubrano jest odporny na ścieranie oraz posiada oryginalny motyw graficzny. Dzięki temu dopasuje się do nowoczesnego wystroju pokoju twojego nastolatka. Pokrowiec możesz łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Materac jest dwustronny, a każda ze stron cechuje się innym stopniem twardości. Dzięki temu będziesz mógł dobrać produkt do preferencji i potrzeb dziecka. Materac został zapakowany próżniowo i zrolowany, co ułatwi Ci transport oraz przechowywanie. Ponadto, Hilding Funky przystosowany jest do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka. Klienci pokochali ten materac za jego uniwersalność i funkcjonalność!

Wentylacja 

Materace do spania powinny odznaczać się odpowiednią wentylacją. Hilding Rock&Roll to produkt, który został skonstruowany z dwóch profilowanych i niezwykle elastycznych pianek HR. Wkład ma otwartokomórkową strukturę, która umożliwia jego dobrą wentylację. Dzięki tym cechom, łatwo będzie Ci zachować odpowiednią higienę i środowisko snu. Ponadto, materac odznacza się Certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że podczas jego produkcji nie użyto żadnych substancji potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia i samopoczucia twojego dziecka. Nada się on też dla alergików, ponieważ pokrowiec, w który ubrano produkt jest wolny od substancji alergogennych – jego użytkowanie nie spowoduje żadnej niepożądanej reakcji alergicznej.

Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami, w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.