Poduszka naturalna to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Naszym zdaniem idealnie nada się w niemal każdej sypialni. Poznaj bliżej te wyjątkowe produkty i ich liczne właściwości.

Poduszka z pianką Visco

Czym odróżnia się ten wyjątkowy model, jakim bez wątpienia jest Hilding ViscoBio od tych klasycznych, które wielu z nas ma w swoich łóżkach? Przede wszystkim warto jest zwrócić uwagę na jej wyjątkowe wypełnienie, a mianowicie piankę termoelastyczną. Od zwykłych odróżnia ją to, że jest ona w stanie reagować na temperaturę ciała i dostosować się do kształtu naszej głowy oraz szyi. Jednocześnie wyrób się nie odkształca i po skończonym użytkowaniu wraca do swojego pierwotnego kształtu. Dlaczego jest to tak ważne? Wypełnienie odpowiednio podpiera odcinek szyjny kręgosłupa, stabilizuje jego pozycję, a także odpręża mięśnie. Za sprawą jego licznych właściwości pomaga też się rozluźnić i pozbyć stresu, który kumuluje się w naszym ciele. Warto też wspomnieć dwa słowa o właściwościach termoregulacyjnych, ponieważ model pomaga nam regulować temperaturę naszego ciała: jednocześnie jest w stanie chronić przed przegrzaniem, lecz również minimalizuje ryzyko zamarznięcia.

Naturalne surowce

Poduszki naturalne do każdej sypialni - wybierz Hilding ViscoBioJak sama nazwa wskazuje, tego typu wyroby są wyposażone w wysokiej jakości, surowce pochodzenia naturalnego. Jakie dokładnie? Wymienić możemy tutaj:

  • olej rycynowy, którym nasączona została pianka. Jest on bardzo doceniany, zarówno na jakie właściwości prozdrowotne, jak i za wpływ na kondycję naszej skóry. Działa przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo czy też przeciwbólowo. Jednocześnie świetnie nawilża, a umieszczenie go w poduszce sprawia, że możemy się rzeczywiście odprężyć leżąc, a także, że całość jest bezpieczna dla alergików.
  • len, z którego został wyprodukowany nowoczesny pokrowiec. Jest to wysokiej jakości tkanina, która świetnie przepuszcza powietrze, a także jest bardzo przyjemna w dotyku. Dzięki swoim właściwościom higienicznym zapewnia nam optymalny mikroklimat do wypoczynku.

Czy warto?

Jesteśmy przekonani, że tego typu, wysokiej jakości wyrób to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Idealnie nada się dla alergików i osób, które muszą zmagać się z nadwrażliwością na bakterie, grzyby, pleśnie czy też inne drobnoustroje, mogące wywoływać takie reakcje jak katar, kaszel czy łzawienie oczu. Dodajmy też, że świetnie nada się dla osób, które są przewlekle zestresowane, ponieważ całość pomaga zlikwidować napięcie, którego właśnie często źródłem jest stres. Oczywiście, całość będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla osób, które po prostu cenią sobie produkty, które są tworzone z naturalnych surowców.

Poduszki naturalne z pianką termoelastyczną to naprawdę wspaniała opcja! Naszym zdaniem, warto jest je wypróbować.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/