Na sen przeznaczamy średnio osiem godzin dziennie, co stanowi mniej więcej ⅓ naszego życia. Z uwagi na to, warto spędzić ten czas w komfortowych warunkach, na specjalnie przystosowanym do tego podłożu do spania, czyli materacu. Na współczesnym rynku dostępne są modele różniące się pod kątem budowy oraz właściwości. Zatem, dla kogo najlepsze będą materace Fit.4.Sleep? 

Materace Fit.4.Sleep dla alergików

Alergia utrudnia nam funkcjonowanie w ciągu dnia, a w nocy często niemożliwa spokojny wypoczynek. Z uwagi na to, warto postawić na antyalergiczne produkty do spania, takie jak materace Fit.4.Sleep, które wykorzystują materiały nie nasilające reakcji alergicznych. Co więcej, skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Wypełnienie każdego modelu odznacza się także optymalną wentylacją, która została utworzona poprzez specjalne nacięcia i profilowanie. W ten sposób przyczynia się do właściwej cyrkulacji powietrza wewnątrz wkładu, co pozwala na nie gromadzenie się bakterii, kurzu i wilgoci. Warto również zaznaczyć, że materace Fit.4.Sleep zostały wyposażone w pokrowiec EasyRefresh, stworzony z antyalergicznej, specjalnie impregnowanej tkaniny ograniczającej rozwój pleśni.

Materace Fit.4.Sleep dla osób lżejszych i cięższych

Materace Fit.4.Sleep - dla kogo będą najlepsze?Decydując się na podłoże do spania, uwzględnia się wiele czynników, w tym twardość. Stanowi ona subiektywne dla każdego z nas odczucie, które ustala się na podstawie wagi oraz osobistych preferencji użytkownika. Jej prawidłowe dopasowanie jest niezwykle ważne, gdyż pozwala na zagwarantowanie właściwego ułożenia kręgosłupa w czasie snu. Z uwagi na to, warto postawić na materace Fit.4.Sleep, które posiadają dwie twardości:

  • H2/H3, dla osób ważących 60-80 kg lub 80-100 kg,
  • H3/H4, dla osób ważących 80-100 kg lub powyżej 100 kg.

W ten sposób w każdej chwili jesteśmy w stanie dopasować twardość produktu do aktualnej wagi. Dzięki temu każdy model, w tym materace 80×200 i 180×200 cm, świetnie sprawdza się w sypialni osób lżejszych i cięższych.

Materace Fit.4.Sleep dla osób młodszych i starszych

Dla nastolatków, osób dorosłych czy starszych ważne jest antyalergiczne środowisko snu i odpowiednio dopasowana twardość. Jednak, oprócz tego liczy się prawidłowe wsparcie oraz stabilizacja sylwetki. Zapewniają nowoczesne wypełnienie, które składa się z:

  • pianki wysokoelastycznej,
  • sprężyn kieszeniowych.

Warto uwzględnić także siedem stref twardości, w które wyposażono wąskie materace 90×200 oraz szerokie 180×200 cm. Ich wykorzystanie oznacza, że każda partia naszego ciała – szyja, barki, biodra, łydki, a nawet stopy się stabilizowane w jak najlepszy sposób.

Jak się okazuj, dzięki swoim właściwościom, materace Fit.4.Sleep świetnie sprawdzą się w niemalże każdej sypialni. Warto również zaznaczyć, że z uwagi na duże zróżnicowanie pod kątem szerokości, będą odpowiednie zarówno dla par, jak i singli.

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.