W ciągu doby przesypia się aż 6-9 godzin, w zależności od potrzeb organizmu. Tak naprawdę czas ten spędzony jest głównie w jednej pozycji – na leżąco. Warto zatem zwrócić uwagę na jakość materaca i zadbać, aby był on jak najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika, ponieważ tylko w ten sposób człowiek komfortowo i efektownie może się wyspać. Pomóc w tym może innowacyjny materac piankowy – CUREM .REG.

Czym jest materac piankowy? 

W ostatnim czasie znacznie wzrosło zainteresowanie materacami piankowymi, których jest najwięcej na Polskim rynku. Tak naprawdę materace piankowe, takie jak CUREM .REG nie są skomplikowane. Ich budowa opiera się na innowacyjnych piankach, które są tworzone przy użyciu najnowszej technologii, dzięki czemu zyskują swoje niewiarygodne właściwości. Do nich należy:

  • wyjątkowa miękkość,
  • niezwykła lekkość,
  • wrażenie otulenia,
  • wysoka elastyczność punktowa,
  • świetne podparcie kręgosłupa,
  • odporność na odkształcenia.

Materace piankowe wyróżniają się swoimi wyjątkowymi cechami, które wynikają z zastosowanych pianek. A co znajduje się w wypełnieniu CUREM .REG?

Poznaj wnętrze CUREM .REG

Materace do spaniaWyjątkowy materac CUREM .REG posiadają wiele różnych cech, a CUREM .REG wyróżnia się pod wieloma względami. Przede wszystkim wykorzystuje zaawansowaną technologicznie piankę hybrydową Fusion, na którą składa się cały rdzeń materaca. Jest ona wysoce wytrzymała, elastyczna i komfortowa, dzięki czemu każdy będzie mógł na niej efektywnie wypocząć. Dodatkowo łączy w sobie cechy pianek wysokoelastycznych i konwencjonalnych, a jej budowa zapewnia siedem stref twardości. Wkład materaca CUREM .REG nie opiera się jednak tylko na piance Fusion, ponieważ zastosowano tam także interesującą piankę termoelastyczną Visco. To właśnie ona odpowiada za jak najlepsze dopasowanie się do indywidualnego kształtu ciała użytkownika, a umożliwia jej to reagowanie na temperaturę oraz nacisk organizmu. Gwarantuje także odczuwalną miękkość oraz wrażenie otulenia. Obecna jest także pianka Serene, która redukuje nacisk, jednocześnie zapewniając zdrowy sen. Podobnie jak pianka Visco potrafi dopasować się do sylwetki użytkownika, zapewniając odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.

Czym charakteryzuje się CUREM .REG? 

materace CUREM by Hilding tworzone są dla wielu osób, w tym alergików. Jest to możliwe dzięki odpowiedniej wentylacji wkładu, który w tym celu posiada specjalne profilowania i nacięcia. Uniemożliwia to gromadzenie się wewnątrz materaca szkodliwych bakterii oraz wilgoci. Dodatkowo zastosowano pokrowiec Zeo Case, w którym wykorzystano naturalne minerały – zeolity. Posiadają one właściwości antybakteryjne oraz neutralizujące zapachy, a ponadto sam pokrowiec usprawnia cyrkulację powietrza. Na materacu wyśpią się osoby cięższe oraz preferujące twardsze podłoże, ponieważ CUREM .REG klasyfikowany jest jako materac o twardości H3. Nie można również zapomnieć o istniejących siedmiu strefach twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, dzięki czemu mięśnie oraz kręgosłup mogą w nocy odpocząć.

Każdy materac jest inny, jednak ich cel jest jeden – zapewnić użytkownikowi jak najwyższy poziom komfortu oraz umożliwić efektywny sen. Jednym z materacy, który jest wart szczególnej uwagi jest CUREM .REG, który posiada nie tylko wyjątkowy wkład, ale także i certyfikat AEH, który potwierdza jego wysoką jakość oraz fakt, że spełnia rygorystyczne standardy pod kątem ergonomii, klimatu, higieny i trwałości.